Jiří Salajka

37196. Boj o míč

popis: Akvarel, 25x27 cm. Signováno vpravo dole Salajka J. 83. Pasparta.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

dražba ukončena: 13.11.2019 19:50:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 900 Kč