Jiří Salajka - Brankář je jednička

Akvarel, 21x30 cm. Signováno vpravo dole Salajka J. 82. Rám, sklo.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

Jiří Salajka
305404. Brankář je jednička
Dražba ukončena:30.06.2020 20:01:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč