Jiří Salajka

305404. Brankář je jednička

popis: Akvarel, 21x30 cm. Signováno vpravo dole Salajka J. 82. Rám, sklo.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2020 20:01:25

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč