Jiří Salajka

37184. Fotbal to je hra

popis: Akvarel, 34x20 cm. Signováno vpravo dole Salajka J. Pasparta.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

dražba ukončena: 13.11.2019 19:42:49

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč