Jiří Salajka - Gymnastka

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 21x16 cm. Signováno dole uprostřed Salajka.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

Jiří Salajka
38168. Gymnastka
Dražba ukončena:28.11.2019 20:21:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč