Jiří Salajka - Lední hokej

Olej na plátně, 40x56 cm. Signováno dole uprostřed Salajka J. Rámováno.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

Jiří Salajka
61644. Lední hokej
Dražba ukončena:27.06.2021 20:48:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč