Jiří Salajka

307736. Pocta Futurismu

popis: Olej na plátně, 70x55 cm. Signováno vpravo dole J. Salajka 2000. Olištováno.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

dražba ukončena: 02.03.2021 20:19:17

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 300 Kč