Jiří Salajka

306427. Štafetová předávka

popis: Akvarel, 28x12 cm. Signováno dole uprostřed Salajka J. 81. Paspartováno.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

zbývá: 3 dnů, 4 hodin

konec dražby: 24.10.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen