Jiří Salajka - Tenista

Akvarel, 18x24 cm. Signováno dole uprostřed Salajka J. 83. Pasparta.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

Jiří Salajka
37190. Tenista
Dražba ukončena:13.11.2019 19:44:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč