Jiří Salajka

37190. Tenista

popis: Akvarel, 18x24 cm. Signováno dole uprostřed Salajka J. 83. Pasparta.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

dražba ukončena: 13.11.2019 19:44:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč