Jiří Salajka - Vítězný běžec s číslem 18

Olej na plátně, 60x48 cm. Signováno dole uprostřed Salajka J. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

Jiří Salajka
45323. Vítězný běžec s číslem 18
Dražba ukončena:28.05.2020 19:34:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 28.05.2020 19:29:13 841
800 Kč 08.05.2020 23:35:24 5038