Jiří Salajka

45063. Vodní slalom

popis: Olej na sololitu, 34x28 cm. Signováno vlevo dole Salajka J. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933-2008

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50.000 Kč.

zbývá: 2 dnů, 5 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:05:00

vyvolávací cena: 800 Kč

Předmět ještě nebyl dražen