Tempera, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Šinkmajer. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1924
Narodil se v Lysé nad Labem. Malbě se celoživotně věnuje vedle civilního zaměstnání. Večerně vystudoval střední výtvarnou školu v Praze. Maluje krajiny, zátiší i figurální motivy.