Jiří Stejskal - Tvář ženy v pozadí

Olej na sololitu, 29x38 cm. Signováno vpravo dole J. Stejskal. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1948 - 1988

Jiří Stejskal
305900. Tvář ženy v pozadí
Dražba ukončena:20.08.2020 20:15:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč