Jiří Stejskal

305900. Tvář ženy v pozadí

popis: Olej na sololitu, 29x38 cm. Signováno vpravo dole J. Stejskal. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20.08.2020 20:15:54

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč