Jiří Švengsbír, Karel Müller - Soubor 5- ti grafických listů - Pražské motivy

3x ocelorytina, 2x litografie, rozměry od 14x8 cm do 16x9 cm. Všechny signovány (3x Švengsbír, 2x K. Müller). 3x rám, sklo. 2x paspartováno, zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Jiří Švengsbír, Karel Müller
34560. Soubor 5- ti grafických listů - Pražské motivy
Dražba ukončena:19.09.2019 19:07:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 19.07.2019 8:00:43 2467