3x ocelorytina, 2x litografie, rozměry od 14x8 cm do 16x9 cm. Všechny signovány (3x Švengsbír, 2x K. Müller). 3x rám, sklo. 2x paspartováno, zaskleno. Pozn.: Mírně poškozeno.