podle Jiřího Trnky

53229. Keramické reliéfy: 4 roční období

popis: Keramika, každý: 11x18 cm. Nesignovány.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:33:25

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč