Jiří Trnka

53229. Keramické reliéfy: 4 roční období

popis: Keramika, každý: 11x18 cm. Nesignovány.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1912 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 5 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:33:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč