Jiřina Pastrnková - Váza - Listy

Broušené sklo, 17 cm. Neznačeno. Návrh z roku cca 1955.

Pozn.: Mírně poškozeno. Železnobrodské sklo v barvě alexandrit. Mění barvu podle charakteru dopadajícího světla.

Jiřina Pastrnková
55411. Váza - Listy
Dražba ukončena:03.03.2021 19:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.01.2021 17:16:46 7515
500 Kč 13.01.2021 17:46:50 831