Jiřina Pastrnková

55411. Váza - Listy

popis: Broušené sklo, 17 cm. Neznačeno. Návrh z roku cca 1955.

Pozn.: Mírně poškozeno. Železnobrodské sklo v barvě alexandrit. Mění barvu podle charakteru dopadajícího světla.

zbývá: 35 dnů, 11 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 14.01.2021 17:16:46 7515
500 Kč 13.01.2021 17:46:50 831