Jitka Pospíšilová

307416. Podzim

popis: Kombinovaná technika, 80x130 cm. Signováno vpravo dole. J. Pospíšilová. Nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 25.01.2021 20:08:29

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (25.01.2021 20:03:23) 7692