Karel Walter Jizerský

303636. Snopy

popis: Olej na kartonu, 23x34 cm. Signováno vpravo dole Jizerský. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 16.02.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč