Karel Walter Jizerský - Snopy

Olej na kartonu, 23x34 cm. Signováno vpravo dole Jizerský. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 5.10.1892 Benátky na Jizerou
První vzdělání získal u Bedřicha Kavánka. Poté studoval v Praze u F. Kavána a M. Pirnera. Další studium v Lipsku u prof. Grusse. Věnoval se krajinomalbě, portrétům a k oblíbeným tématům patřili zvěř a koně.
Vystavoval v Mariánských Lázních, v Karlových Varech, v Hradci a Praze. Byl členem Výtvarnické družiny v Praze.

303636. Snopy
Dražba ukončena:16.02.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč