J.J. Šedivý - Hořany s Kaňkem v pozadí

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 58x57 cm. Signováno vlevo dole J. J. Šedivý. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

38143. Hořany s Kaňkem v pozadí
Dražba ukončena:28.11.2019 19:56:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč