J. Kučera - Už je lúka posečená

Akvarel. 38x45 cm Signováno vlevo dole J.Kučera 1921. Rám, pasparta, sklo.

J. Kučera
302134. Už je lúka posečená
Dražba ukončena:15.11.2019 20:00:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč