Joh. Rockx - Prosluněná alej

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Joh. Rockx. Rámováno.

Joh. Rockx
40001. Prosluněná alej
Dražba ukončena:30.01.2020 19:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč