Kolorovaná mědirytina, 48x57 cm. Signováno J.B.Homann, Norimberk. Na mapě rytina bohyně lovu Diany. Volný list. Pozn.: V polovině přeloženo. Mírně poškozeno.
o autorovi: 1664 – 1724 Německý kartograf, geograf a rytec.