Johan B. Homann - Mapa Durynska 1738

Kolorovaná mědirytina, 48x57 cm. Signováno J.B.Homann, Norimberk. Na mapě rytina bohyně lovu Diany. Volný list.

Pozn.: V polovině přeloženo. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1664 – 1724
Německý kartograf, geograf a rytec.

Johan B. Homann
37564. Mapa Durynska 1738
Dražba ukončena:14.11.2019 22:22:59
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč