Johan Christopher Müller - Mapa Markrabství Moravského a jeho 6 okresů

Kolorovaná mědirytina., 47x55 cm. Vydal Johan Babtista Homanno. 18. století. Rám, sklo.

Pozn.: Mapa mírně poškozena.

Johan Christopher Müller
24215. Mapa Markrabství Moravského a jeho 6 okresů
Dražba ukončena:14.11.2018 18:43:51
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč