Johann Christian Kröner - Cesta v horách

Olej na plátně, 56x46 cm. Signováno vpravo dole J. Kröner. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Johann Christian Kröner
21362. Cesta v horách
Dražba ukončena:27.06.2018 22:51:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 21.06.2018 12:13:52 3942