Olej na plátně, 58x45 cm. Signováno vpravo uprostřed Ch. Heckel. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Malba dříve poškozena, následně restaurována.
o autorovi: 1792 - 1858 Německý malíř.