Johann Christoph Heckel - Portrét dívky

Olej na plátně, 58x45 cm. Signováno vpravo uprostřed Ch. Heckel. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Malba dříve poškozena, následně restaurována.

o autorovi: 1792 - 1858
Německý malíř.

Johann Christoph Heckel
51720. Portrét dívky
Dražba ukončena:28.10.2020 21:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč