Johann Christoph Heckel

51720. Portrét dívky

popis: Olej na plátně, 58x45 cm. Signováno vpravo uprostřed Ch. Heckel. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba dříve poškozena, následně restaurována.

o autorovi: 1792 - 1858
Německý malíř.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč