Johann Elias Ridinger - Jelen z lesů vévody z Würtenbergu v r. 1736

Mědirytina, 35x27 cm, signováno vpravo dole Johann Elias Ridinger. Rám, pasparta,sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1698, Ulm - 1767

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

Johann Elias Ridinger
34387. Jelen z lesů vévody z Würtenbergu v r. 1736
Dražba ukončena:18.09.2019 19:46:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 000 Kč