Johann Elias Ridinger

34387. Jelen z lesů vévody z Würtenbergu v r. 1736

popis: Mědirytina, 35x27 cm, signováno vpravo dole Johann Elias Ridinger. Rám, pasparta,sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1698, Ulm - 1767

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

zbývá: 30 dnů, 8 hodin

konec dražby: 18.09.2019 19:46:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč