Mědirytina, 35x27 cm, signováno vpravo dole Johann Elias Ridinger. Rám, pasparta,sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1698, Ulm - 1767
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč