Johann Elias Ridinger - Srna

Mědirytina, 35x28 cm, signováno vpravo dole Joh. El. Ridinger. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen, rám mírně poškozen.

o autorovi: 1698, Ulm - 1767

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

Johann Elias Ridinger
34394. Srna
Dražba ukončena:18.09.2019 19:56:35
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč