John Remmers - Mladý pár

Olej na plátně, 87x57 cm. Signováno vpravo dole Remmers. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

John Remmers
23500. Mladý pár
Dražba ukončena:31.10.2018 18:25:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč