Jos. Procházka - Soubor 29 prací

Převážně kresby, od 10x17 cm do 40x61 cm. Většina signována. Volné listy - některé paspartovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Jos. Procházka
26680. Soubor 29 prací
Dražba ukončena:17.01.2019 20:23:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč