Josef Kubizňák - Podzim v Pelinách u Chocně

Olej na papíře, 48x66 cm, signováno vpravo dole J. Kubizňák 51, rám, zaskleno.

1909, Vysoké Mýto
Vyučený typograf. Malbu studoval v Praze (prof. B. Wachsmann), Běstovicích (J. Honsa), Brně (prof. Wach) i Chroustovicích (J. Hašek). Tvořil krajiny i figurální náměty. Často vyobrazoval církevní motivy.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2393. Podzim v Pelinách u Chocně
Dražba ukončena:28.05.2015 19:20:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 200 Kč

1 200 Kč 27.04.2015 22:42:42 741