různí autoři - Soubor 3 prací

Různé techniky, od 19x15 cm do 24x19 cm. Některé signovány. 2x rám, 3x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

různí autoři
305886. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:19.08.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.08.2020 13:36:10 2467
500 Kč 12.08.2020 21:23:03 4104