různí autoři

305886. Soubor 3 prací

popis: Různé techniky, od 19x15 cm do 24x19 cm. Některé signovány. 2x rám, 3x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 19.08.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 14.08.2020 13:36:10 2467
500 Kč 12.08.2020 21:23:03 4104