Josef Bieber

307662. Kytice květů ve váze

popis: Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole J. Bieber. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 23.02.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč