Josef Bíno

301297. Chalupy

popis: Olej na kartonu, 24x33 cm. Signováno vlevo dole J. Bíno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881, Kouřim

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

dražba ukončena: 07.10.2019 20:21:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 07.10.2019 20:08:00 3591