Olej na plátně. 50x65 cm. Signováno vpravo dole J.Bíno. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1881, Kouřim
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč