Oleje na kartonu, rozměry: 24x30 cm, 25x32 cm, 17x26 cm a 24x32 cm, 2x signováno vlevo dole Bíno, 2x nesignováno, 4x rámováno.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1881, Kouřim
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč