Josef Bíno - Soubor 4 olejomaleb

Oleje na kartonu, rozměry: 24x30 cm, 25x32 cm, 17x26 cm a 24x32 cm, 2x signováno vlevo dole Bíno, 2x nesignováno, 4x rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1881, Kouřim

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

12361. Soubor 4 olejomaleb
Dražba ukončena:20.09.2017 20:33:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč