Tempera, 39x29 cm. Signováno vlevo dole J. Boksay. Rám, pasparta.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc. Pozdější signatura.
o autorovi: 1891 - 1975 Ukrajinský malíř.