Josef Boksay - Kolem řeky Uh

Tempera, 39x29 cm. Signováno vlevo dole J. Boksay. Rám, pasparta.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc. Pozdější signatura.

o autorovi: 1891 - 1975
Ukrajinský malíř.

Josef Boksay
51836. Kolem řeky Uh
Dražba ukončena:29.10.2020 19:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč