Josef Büche - Párové portréty

Oleje na plátně, 63x50 cm. Signováno dole uprostřed J. Büche 1877. Nerámovány.

Pozn.: Maba mírně poškozená.

Josef Büche
303622. Párové portréty
Dražba ukončena:15.02.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč