Josef Büche

303622. Párové portréty

popis: Oleje na plátně, 63x50 cm. Signováno dole uprostřed J. Büche 1877. Nerámovány.

Pozn.: Maba mírně poškozená.

dražba ukončena: 15.02.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč