Josef Cerman - Mokřiny

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 18x24 cm. Signováno vlevo dole Cerman J. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880, Lomnice nad Popelkou – +1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

48589. Mokřiny
Dražba ukončena:27.08.2020 19:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo