Josef Černošek - V lukách

Olej na kartonu. 28x34cm. Signováno vpravo dole J.Černošek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Josef Černošek
38691. V lukách
Dražba ukončena:11.12.2019 21:36:59
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč