Josef D. Černý - Soubor 4 prací - Zimní Praha

Litografie, všechny 18x28 cm. 3x paspartováno. 1x volný list. Signovány vpravo dole J.D. Černý.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1915 – 1996
Malíř. Studoval na Ukrajinské akademii v Praze u prof. Kulce. Hlavním tématem jeho obrazů a grafik byly realistické obrazy Prahy a krajiny Posázaví. Maloval oleje, akvarely, kresby. V grafice často používal kolorovanou litografii.

28639. Soubor 4 prací - Zimní Praha
Dražba ukončena:14.03.2019 21:55:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč