Josef Dobeš

12129. Soubor 3 olejomaleb

popis: Oleje na kartonu, 35x25 cm, signovány, nerámovány.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:12:06

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 29. 6. 2017 22:07:06 2430
500 Kč 3. 6. 2017 13:54:46 831