Josef Fiala - Na pastvě

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Jos. Fiala. Rám.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

35333. Na pastvě
Dražba ukončena:26.09.2019 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč