Josef Fojtík

48411. Abstraktni postava

popis: Olej na plátně, 73x73 cm. Signováno vpravo dole Fojtík. Olištováno.

o autorovi: Narodil se ve Skalité na Slovensku roku 1951
Studoval AVU v bulharské Sofii. Část života prožil v Kanadě. Ve své tvorbě se věnuje převážně grafice a charakter grafiky mají i jeho díla maířská. Účastnil se řady výstav jak doma tak v zahraničí.

zbývá: 20 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:46:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč