Olej na plátně, 73x73 cm. Signováno vpravo dole Fojtík. Olištováno.
o autorovi: Narodil se ve Skalité na Slovensku roku 1951
Studoval AVU v bulharské Sofii. Část života prožil v Kanadě. Ve své tvorbě se věnuje převážně grafice a charakter grafiky mají i jeho díla maířská. Účastnil se řady výstav jak doma tak v zahraničí.