Josef Fučík - Jirouškova cihelna v Kobylisích

Kresba, 30x40 cm, signováno vpravo dole Josef Fučík 1950, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1890 – 1955
Malíř. Studoval malířství nejprve všeobecně u Emanuela Dítěte ml. a Jakuba Schikanedera (malba, kresba, dekorativní umění), pak na AVU v Praze v ateliéru žánrové a figurální malby Maxe Pirnera. Malíř postimpresionista, autor scénických výprav, pedagog na gymnáziu J. Jungmanna v Litoměřicích, spolutvůrce bohatého kulturního dění města Litoměřice v meziválečném období.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 500 Kč.

10646. Jirouškova cihelna v Kobylisích
Dražba ukončena:31.05.2017 22:01:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:400 Kč

400 Kč 28.04.2017 22:07:34 2554