Josef Glückselig - Z Jabkenic

Olej na plátně, 30x45 cm, signováno vpravo dole Jos. Glückselig, rám.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1908. Studoval AVU u prof. Nejedlého. Získal krajinářské cestovní stipendium Mohr-Piepenhagenové a později Hlávkovo cestovní stipendium. Podnikl studijní cesty po Jugoslávii.

12051. Z Jabkenic
Dražba ukončena:29.06.2017 20:58:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč