Josef Godža - Atomový věk

Olej na plátně, 130x85 cm. Signováno vpravo dole J. Godža 82. Nerámováno.

25041. Atomový věk
Dražba ukončena:28.11.2018 20:45:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 28.11.2018 20:40:50 4377