Josef Hašek, Kračmar, A. Černoušek, J. Lukavský, K. Kroupa, M. Řeřábková, Pospíšil, ad.

42894. Soubor 15 prací

popis: 6x kresba, 9x různé grafické techniky, od 40x33 do 10x17 cm. 2x nesignováno, 2x signováno nečitelně, 11x signováno. 1x rám, pasparta, sklo. 3x pasparta. 11x volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 15 dnů, 19 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:40:00

vyvolávací cena: 600 Kč

Předmět ještě nebyl dražen