Josef Hašek, Kračmar, A. Černoušek, J. Lukavský, K. Kroupa, M. Řeřábková, Pospíšil, ad. - Soubor 15 prací

6x kresba, 9x různé grafické techniky, od 40x33 do 10x17 cm. 2x nesignováno, 2x signováno nečitelně, 11x signováno. 1x rám, pasparta, sklo. 3x pasparta. 11x volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Josef Hašek, Kračmar, A. Černoušek, J. Lukavský, K. Kroupa, M. Řeřábková, Pospíšil, ad.
42894. Soubor 15 prací
Dražba ukončena:15.04.2020 19:40:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč