6x kresba, 9x různé grafické techniky, od 40x33 do 10x17 cm. 2x nesignováno, 2x signováno nečitelně, 11x signováno. 1x rám, pasparta, sklo. 3x pasparta. 11x volný list. Pozn.: Mírně poškozeno.