Josef Holeček

21767. Soubor 2 grafických listů

popis: Lept s akvatintou, 10x14 a 32x32 cm. Signováno vpravo dole J. Holeček 86 a Josef Holeček 86. Pasparta, sklo.

Pozn.: Menší lept poškozen.

dražba ukončena: 19.09.2018 19:33:00

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 400 Kč

400 Kč 19.09.2018 18:42:47 51