Josef Holub

304935. Kobylisy

popis: Olej na kartonu, 35x60 cm. Signováno vpravo dole J. Holub. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1870, Slaný - 1957, Kvasiny

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč

dražba ukončena: 24.05.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč