Josef Horňák - Poslední sníh

Olej na kartonu, 40x50 cm, signováno vpravo dole J. Horňák, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1975
Narodil se ve Vyškově na Moravě. Studoval soukromě u V. Jansy v Praze a ve Vídni u Pirchmana. Malíř a divadelní výtvarník.

17027. Poslední sníh
Dražba ukončena:01.03.2018 22:28:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč