Josef Houdek

25415. Krajina u Lhotky na Berounsku

popis: Olej na plátně, 30x62 cm. Signováno vpravo dole Josef Houdek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:31:16

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč